Контрактне прибирання

Спеціальна послуга для магазинів, офісів, ОСББ, великих підприємств та інших юридичних осіб — контрактне прибирання. Уклавши з нами договір, ми гарантуємо, що весь обсяг зазначених у цьому документі робіт буде виконуватися вчасно. Більше того, кожна компанія, яка заключить з нами договір на контрактне прибирання, отримає хорошу знижку!

Не варто забувати, що офіс — це маленький організм. Продуктивність роботи цього організму залежить від настрою кожного з працівників, від того, наскільки їм комфортно. А хіба може бути хороший настрій у тих, хто працює в приміщенні, де ніколи не буває порядку?

Ми цей порядок з радістю для вас забезпечимо! В нашому розпорядженні — німецькі технології та сертифіковані хімічні засоби від світових брендів. Професійна техніка, кваліфіковані співробітники, старанність та відповідальність — ось те, чим ми відрізняємося від конкурентів.

Підтримуюче контрактне прибирання:

Винос сміття, заміна пакетів для урн, очищення відсіків для недопалків, дезінфекція смітників.

Протирання пилу на всіх доступних поверхнях — шафах, підвіконнях, дверних ручках, столах.

Миття підлоги.

Прибирання офісу у важкодоступних місцях, прочищення решіток вентиляції, дезінфекція поверхонь (раз на тиждень).

Регулярне підтримання чистоти в туалеті. Заміна мила, туалетного паперу та одноразових рушників. Миття дзеркал і фурнітури.

Генеральне контрактне прибирання:

Дезінфекція усіх санітарних вузлів.

Миття стель.

Очищення штор, коврів та ковроліну.

Натирання металевих і хромованих поверхонь.

Дезінфекція усіх приміщень.

Очищення предметів декору, меблів, кондиціонерів.

Ви можете заключити договір на щоденне, щотижневе чи щомісячне прибирання. Також ми готові розглянути будь-які інші запропоновані вами умови роботи.

Вартість прибирання залежить від загальної площі приміщень. Знижка на послуги обговорюється індивідуально.