Хімчистка ковроліну

Чому нам довіряють?

Хімічна чистка ковроліну має 5 етапів.

На першому покриття очищується від бруду та пилу за допомогою потужного пилососу.

Далі на ковролін під великим тиском наноситься якісна протиалергічна хімія: саме вона розщеплює бруд та виводить більшість плям.

Після цього вакуумний пилосос видаляє з поверхні мийну речовину з залишками бруду.

Ковролін перевіряється на наявність плям; якщо вони є, процедура повторюється.

В кінці поверхня промивається водою та сушиться вакуумним пилососом.

В результаті з ковроліну зникає 98% плям, неприємний запах, усі шкідливі мікроорганізми та кліщі. При цьому не пошкоджуються ворсинки покриття.

Як ми працюємо?

Ми — команда спеціалістів, «озброєних» продукцією трьох світових брендів у галузі клінінгу. Усі наші працівники пройшли профільне навчання, вони з легкістю визначають типи плям, знають все про хімічні засоби, які використовують, та досконало володіють обладнанням.

У нашому розпорядженні — екстрактор, підлогомийна машина, пароочищувач, порохотяг та інша сучасна техніка німецької компанії «Karcher». Допоміжний інвентар та інші пристрої для очистки поверхонь ми купуємо у найінноваційнішої клінінгової фірми світу «Vermop». Ну а професійну хімію для своєї роботи нам постачає ще один міжнародний гігант у цій галузі — «Kiehl».

Відтак ми гарантуємо результат, що перевершить усі ваші очікування.

Ми працюємо лише на дому. Вартість хімчистки може варіюватися в залежності від ступеня забрудненості ковроліну. Виїзд по Луцькому району безкоштовний.