Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка м’яких меблів — надзвичайно делікатна справа, якою повинні займатися виключно клінінгові компанії. Спроба самостійно вивести пляму з дивану за допомогою дешевої побутової хімії може закінчитися тим, що клякса тільки збільшиться у розмірі. В гіршому випадку оббивка виробу втратить колір і навіть покриється грудочками.

Луцька клінінгова компанія «Сава» допоможе врятувати ваші улюблені меблі від майбутнього на звалищі. Ми проводимо хімчистку диванів, куточків, крісел, пуфиків, матраців, шкіряних меблів та будь-яких інших текстильних поверхонь.

Наші переваги дуже прості:

Команда професіоналів, кожен з яких пройшов спеціальне навчання.

Справжній арсенал клінінгової техніки від провідного світового виробника «Karcher».

Сертифіковані хімічні засоби німецької компанії «Kiehl».

Ми гарантуємо, що ваше майно не буде зіпсоване.

Виїзд по Луцькому району безкоштовний.

Перед хімчисткою наші експерти визначають місця найбільшого забруднення та типи плям, оптимальні метод очистки та хімічні засоби. Плями обробляються розчинником, після чого на оббивку наноситься хімія. Розщеплений бруд видаляється за допомогою потужного вакуумного пилососу. В кінці поверхня промивається водою та сушиться.

Шкіряні меблі, меблі зі шкірзамінника та екошкіри чистяться вручну.

Вартість хімчистки може варіюватися в залежності від ступеня забрудненості текстильного покриття. Гарантуємо видалення 98% плям.