Миття вікон

У цю послугу входить очищення скла, рами, укосів та карнизів. Вікна миються з обох сторін за допомогою професійного клінінгового устаткування та високоякісної німецької хімії. Після миття скляна поверхня до блиску полірується мікрофіброю.

Ми виконуємо такі види робіт:

Миття пластикових і дерев’яних віконних блоків.

Миття вікон і балконів з панорамним склінням з внутрішньої й зовнішньої сторін.

Миття зовнішніх поверхонь вікон в будівлях з суцільним склінням.

Помити вікна зсередини — просто. Забрати пил та невеликі плями зможе кожен, хто хоч раз тримав в руках ганчірку. Інша справа — привести в порядок вікна ззовні. По-перше, працювати на висоті — небезпечно. А по-друге, вікна на вулиці піддаються іншим типам забруднень, плями на них застарілі, а тому вивести їх за допомогою типового засобу з супермаркету важко.

На щастя, наші клінери висоти не бояться. Потужні хімічні засоби «Kiehl» розщеплюють будь-які плями, а професійні стяжки та інше устаткування від бренду «Vermop» не залишать на ваших вікнах і сліду. Двостороннє полірування поверхні дозволяє досягти ефекту відсутності скла. Результат вас просто шокує.

Миття вікон після ремонту

Після ремонтних робіт на вікнах можуть залишитися сліди шпаклівки та інший бруд, що глибоко в’ївся. Не намагайтеся очистити їх самостійно, бо є ризик того, що ви залишите на склі подряпини. Разом з тим, вимити вікон після ремонту до дзеркального блиску можливо лише зусиллями професійних клінерів. А нове вікно обов’язково повинне виблискувати. Погоджуєтеся?

Миття вітрин

Якщо ви підприємець, і вам пощастило мати власний магазин з великою вивіскою, проведіть експеримент: замовте у нас миття вашої вітрини і порівняйте прибутки. Не будемо обіцяти золотих гір, але продажі зростуть. Справа у тім, що якісно вимита вітрина пропускає більше світла у приміщення, не кидає рябу тінь на продукцію. І сам магазин з бездоганно чистою вітриною матиме кращу репутацію, ніж його конкуренти. Бо те, наскільки охайно виглядає ваша лавка, свідчить про те, як ви ставитеся свого клієнта.

Миття фасадів

На будь-якій висоті ми — на висоті. 10-й чи 20-й поверх не стане для нас на заваді виконати свою роботу на всі 100%.