Хімчистка килимів

Вдало підібраний килим створює в приміщенні відчуття затишку та комфорту, а яскраві візерунки поліпшують настрій. Але, на жаль, ці вироби швидко забруднюються, а от відновити їхній первісний вигляд без допомоги професіоналів дуже складно. Часто люди беруться за це самостійно, однак в результаті невмілого прання килим втрачає насиченість кольорів, псуються ворсинки. Ще важче в домашніх умовах вивести складні плями.

На щастя, у Луцьку є клінінгова компанія «Сава», яка професійно займається прибиранням та хімічною чисткою килимів на дому.

Як відбувається очищення килимів?

Принцип хімічного очищення різних типів килимів схожий.

Етап 1. Суха чистка. Килим проходить очищення професійним пилососом. Видаляється пил і сипучий бруд.

Етап 2. Обробка хімією. Хімічні засоби під високим тиском наносяться на килим у вигляді дрібнодисперсного спрею, розщеплюють бруд та застарілі плями.

Етап 3. Чистка від хімії. Хімічні засоби разом з брудом видаляється потужним вакуумним пилососом.

Етап 4. Аналіз результатів. Якщо на покритті залишилися плями, ми повторно наносимо на них хімічні засоби, після чого чистимо килим роторно-дисковою машиною. Після цього знову чистимо покриття від хімії.


Етап 5. Сушка. Килим промивається чистою водою. Надмірна волога видаляється з килима вакуумним пилососом.

Етап 6. Підняття ворсу.

В результаті хімічної чистки з килима видаляється увесь бруд та плями, нейтралізуються неприємні запахи. Окрім цього, професійне очищення дозволяє знищити всіх мікроорганізмів та кліщів, позбутися яких під час звичайного прання в домашніх умовах неможливо.

Під час хімчистки килимів, ковроліну та м’яких меблів ми використовуємо техніку німецької фірми «Karcher» — одного з найбільших виробників клінінгової техніки у світі. Вона обладнана потужними двигунами, що мають велику силу всмоктування бруду та вологи.

У виборі ганчірок, моп, пристроїв для очищення вікон та іншого інвентарю ми довіряємо лідеру інновацій в сфері прибирального обладнання, компанії «Vermop».

А хімічні засоби купуємо у ще одного світового бренду, німецької компанії «Kiehl».

Наші переваги

Досвідчений персонал

У нашій компанії працюють люди, які пройшли спеціальне навчання, розуміються на типах плям, особливостях очистки різних поверхонь. Ми гарантуємо, що ваше майно не буде зіпсоване.

Сучасна техніка й хімія

Ми використовуємо сучасну техніку та високоякісну хімію світових брендів у галузі клінінгу. Хімічні засоби не викликають алергії, абсолютно безпечні для здоров’я людей та тварин.

Швидкий сервіс

Ми економимо час клієнтів, а тому визнаємо обсяг робіт та приблизну вартість послуг по фото.

Луцьк і Луцький район

Безкоштовний виїзд по Луцькому району.

Вартість хімчистки може варіюватися в залежності від ступеня забрудненості килиму. Гарантуємо видалення 98% плям.